mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Historia

Historia

Firma mixxt, z siedzibą w Bonn, została założona przez Christiana Steina (26), Daniela Petersa (26), Oliviera Ueberholza (27) i Philippa Ellenbecka (25).

mixxt zrodził się z pomysłu łatwego tworzenia swoich własnych sieci socjalnych Wspólnoty internetowe i sieci społeczne są już znane-ale własna sieć społeczna dla kręgu przyjaciół, kolegów lub związku sportowego, i do tego bezpłatna w kilka minut?

mixxt jest obecny w Internecie od października 2007 i można śmiało powiedzieć, że pomysł ten okazał się sukcesem. Użytkownicy z obszarów publicznych, biznesowych czy prywatnych zakładają obecnie własne wspólnoty internetowe o wybranej przez siebie tematyce.

Od początku głównym założeniem było to, aby tworzenie i korzystanie z własnej sieci społecznej w mixxt pod względem łatwości przypominało obsługę skrzynki mailowej czy internetowe zakupy. Do korzystania z mixxt nie są zatem potrzebne żadne szczególne umiejętności techniczne.

Dla dużych przedsiębiorstw, czy organizatorów eventów, czy też w końcu dla osób prywatnych – mixxt stara się dla każdego nowego użytkownika.
Tags

Ostatnia zmiana dokonana przez Jakub Górnicki dnia 01.12.2008 o godz. 17:44.

Logowanie

Serwis tylko dla zaproszonych użytkowników.

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

 • Szukaj:

 • Nazwa serwisu

  o.mixxt.pl
  wszystko o mixxt

 • Właściciel serwisu

  Jakub Górnicki

 • Utworzono dnia

  26.11.2008

 • Użytkownicy

  6

 • Język

  polski